Infotér Foci Torna
Az Informatika a Társadalomért Egyesület 2013. június 8-án, szombaton 9 órai kezdettel a Fáy utcai Vasas pályán Infotér Foci Tornát és gyerekeknek szóló sportnapot szervez az Információs társadalommal, informatikával foglalkozó állami, vállalati és civil szereplőknek.
A kisméretű, szabadtéri, műfüves pályára 16-20 csapat jelentkezését várjuk. Egy csapat legalább 7, legfeljebb 12 játékossal regisztrálhat.
A gyerekeknek szóló sportnap keretében a kicsik kapura rúgáson, ügyességi játékokon vehetnek részt. Mindenki kipróbálhatja góllövő tudását, lesz szlalom labdavezetés és dekázó-verseny.
Helyszín:
1139 Budapest Fáy u. 58. (Bejárat a Hajdú és a Rozsnyai utca sarka felől)
Időpont: 2013. június 8. 9:00
Csoportbeosztás
A csoport | B csoport | C csoport | |||
A1 | Alphanet | B1 | CRN Magyarország Kft. | C1 | Xerox Magyarország Kft. |
A2 | Országgyűlés Hivatala | B2 | Magyar Telekom | C2 | Országos Tisztifőorvosi Hivatal |
A3 | Colorspectrum Kft. | B3 | KIM IT | C3 | NISZ Zrt. |
A4 | B4 | INFOTÉR | C4 | Szombathely MJV. Önkormányzata | |
A5 | Euro-Profil Kft. | B5 | Nemzetgazdasági Minisztérium | C5 | Licenseport Zrt. |
Csoportmérkőzések
Idő | A csoport | Eredmény | B csoport | Eredmény | C csoport | Eredmény |
9:00 - 9:20 | A1 - A2 | 2 - 2 | B1 - B2 | 4 - 2 | C1 - C2 | 0 - 1 |
9:25 - 9:45 | A3 - A4 | JN | B3 - B4 | 0 - 0 | C3 - C4 | 2 - 0 |
9:50 - 10:10 | A1 - A5 | 0 - 0 | B1 - B5 | 1 - 3 | C1 - C5 | 2 - 2 |
10:15 - 10:35 | A2 - A4 | JN | B2 - B4 | 5 - 0 | C2 - C4 | 0 - 1 |
10:40 - 11:00 | A3 - A5 | 1 - 1 | B3 - B5 | 0 - 4 | C3 - C5 | 1 - 0 |
11:05 - 11:25 | A1 - A4 | JN | B1 - B4 | 4 - 2 | C1 - C4 | 0 - 2 |
11:30 - 11:50 | A2 - A3 | 3 - 0 | B2 - B3 | 7 - 0 | C2 - C3 | 3 - 0 |
11:55 - 12:15 | A4 - A5 | JN | B4 - B5 | 0 - 7 | C4 - C5 | 1 - 0 |
12:20 - 12:40 | A1 - A3 | 3 - 1 | B1 - B3 | 6 - 1 | C1 - C3 | 1 - 2 |
12:45 - 13:05 | A2 - A5 | 0 - 1 | B2 - B5 | 1 - 1 | C2 - C5 | 2 - 0 |
A mérkőzések hossza 2 x 10 perc!
Helyosztók
Idő | Mérkőzés | Pálya | Eredmény | |
13:15-13:35 | Felsőág 1. | A1 – B3 Alphanet – Magyar Telekom | 1 | 0 - 3 |
Felsőág 2. | B1 – C3 Nemzetgazdasági Min. – Szombathely MJV Önk. | 2 | 0 - 3 | |
Felsőág 3. | C1 – A2 ÁNTSZ – Euro-Profil | 3 | 0 - 0 (3 - 2) | |
Felsőág 4. | B2 – C2 CRN Magyarország – NISZ Zrt. | 4 | 1 - 1 (2 - 3) | |
13:40-14:00 | Elődöntő 1. | Felsőág 1. Nyertes – Felsőág 2. Nyertes Magyar Telekom – Szombathely MJV Önk. |
1 | 1 - 0 |
Elődöntő 2. | Felsőág 3. Nyertes – Felsőág 4. Nyertes ÁNTSZ – NISZ Zrt. |
2 | 0 - 0 (2 - 3) |
Döntő
Idő | Mérkőzés | Pálya | Eredmény | |
14:10-14:30 | Bronz | Elődöntő 1. Vesztes. – Elődöntő 2. Vesztes Szombathely MJV Önk. – ÁNTSZ |
2 | 3 - 1 |
Döntő | Elődöntő 1. Nyertes – Elődöntő 2. Nyertes Magyar Telekom – NISZ Zrt. |
1 | 2 - 0 |
Ügyességi verseny
18 év alatti kategória
1. helyezés: Csapodi János
2. helyezés: Devecseri Gábor
3. helyezés: Müllner Nimród
Különdíj: Lovas Botond
18 év feletti kategória
1. helyezés: Dencső Balázs
2. helyezés: Piros László
3. helyezés: Gaál Barna